Przejdź do treści

GC ADWOKACI

ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZAWODOWA

Toczy się z Twoim udziałem postępowanie w sprawie odpowiedzialności zawodowej? Chciałbyś, żeby Twoja sprawa była prowadzona profesjonalnie? Rozwiązaniem dla Ciebie jest pomoc profesjonalnej Kancelarii. Pamiętaj, że pomoc prawna już na wczesnym etapie sprawy może mieć niebagatelny wpływ na wynik Twojej sprawy. Nasza Kancelaria może zaoferować Ci profesjonalną pomoc obrońcy w postępowaniach w sprawie odpowiedzialności zawodowej.   

OBROŃCA W POSTĘPOWANIU W SPRAWIE ODPOWIEDZIALNOŚCI ZAWODOWEJ

Jeśli toczy się z Twoim udziałem podstępowanie w sprawie odpowiedzialności zawodowej skorzystaj z pomocy obrońcy. Obrońca jest, podobnie jak w podstępowaniu karnym, niezwykle ważną postacią w każdym postępowaniu w sprawie odpowiedzialności zawodowej. To właśnie obrońca dba o interesy obwinionego. Zadaniem obrońcy jest nie tylko pilnowanie aby respektowane były prawa jego Klienta ale też zajmuje się składaniem pism i wniosków, uczestniczy w rozprawach i wykonuje wiele innych czynności. Nie martw się, że obrońca mógłby ujawnić Twoje sekrety - wiąże go tajemnica obrończa.

OFERTA PRZYGOTOWANA Z MYŚLĄ O MEDYKACH

Nasz zespół szczególną uwagę przywiązuje do postępowań w sprawie odpowiedzialności zawodowej medyków. Doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw powoduje, że nasi specjaliści z łatwością wyłapują niuanse takich postępowań. 

NIE MUSISZ ZLECAĆ CAŁEJ SPRAWY

Nie chcesz zlecać prowadzenia całej sprawy? Wolisz aby twoje pisma były sporządzone przez profesjonalistę, a prowadzeniem sprawy zajmiesz się sam? To nie problem - nasi profesjonaliści mogą sporządzić poszczególne pisma w sprawie. Nasi prawnicy sporządzą nie tylko pierwsze pismo w sprawie - pozew lub wniosek - ale też przygotują pisma procesowe w toku sprawy, a także apelację czy zażalenie. Nasze pisma przygotowane są w oparciu o aktualne przepisy prawa, poglądy doktryny i orzecznictwo. 

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Często sprawy w sprawie odpowiedzialności zawodowej wymagają specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała poszkodowanego. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl

preloader image
Call Now Button