GC ADWOKACI

BIEŻĄCE DORADZTWO

Wykonywanie zawodu medycznego połączone jest z koniecznością rozwiązywania różnorodnych problemów prawnych. Założenie firmy, zawieranie umów, windykacja czy codzienne problemy prawne to główne dziedziny z jakimi nasi Klienci zwracają się do nas. Z doświadczenia naszych prawników skorzystać mogą wszyscy medycy, bez względu na wykonywany zawód, formę wykonywania zawodu, czy posiadany budżet. Zakres porad prawnych zawsze dostosowany jest bowiem do indywidualnych potrzeb Klienta, a znajomość przepisów, możliwości prawnych i stosowanych interpretacji oferowana w ramach takich porad ułatwia wykonywanie zawodu medycznego i pozwala dokonywać bezpiecznych wyborów.

PRAWNIK DLA MEDYKA

Prawnik w medycynie przydaje się często. Dlatego zakres obsługi prawnej jest zawsze dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Wsparcie naszej Kancelarii może być zarówno jednorazowe jak i przyjmować postać stałej obsługi prawnej. Mogą być to poszczególne porady, sporządzanie pism czy reprezentacja przed sądami. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom jak najszerszą pomoc z ich problemami. 

Najczęściej nasi Klienci zwracają się do nas z wątpliwościami co do podejmowanych decyzji, problemami z windykacją należności, a także sięgają po wsparcie co do treści umów jakie mają zawrzeć. 

STAŁA OBSŁUGA PRAWNA

Form stałej obsługi prawnej istnieje zapewne tyle, ilu jest Klientów poszczególnych kancelarii. Stąd umowy stałej obsługi prawnej są bardzo zróżnicowane i dopasowane do potrzeb danego Klienta. Inaczej bowiem będzie kształtować się współpraca z dużym Klientem korporacyjnym, który potrzebuje wsparcia dla konkretnego działu swojej firmy, inaczej z podmiotem, który chciałby zlecić windykację należności od swoich dłużników, a jeszcze inaczej z małym przedsiębiorcą, który choć potrzebuje wsparcia ze strony kancelarii, to wsparcie ma to charakter sporadyczny.

BIEŻĄCE DORADZTWO

Jeśli chcesz mieć pewność, ze Twoje codzienne decyzje są bezpieczne z prawnego punktu widzenia skorzystaj z doradztwa naszych prawników. Dzięki doświadczeniu w różnorodnych sprawach medyków nasi specjaliści wskażą Ci wszelkie ewentualne zagrożenia i możliwości codziennych sytuacji. 

BY SZERZEJ SPOJRZEĆ NA SPRAWĘ

Często bieżące doradztwo prawne medykom wymaga specjalistycznej wiedzy z innych dziedzin niż prawo. Najczęściej będzie to medycyna, która okazuje się kluczowa we wszystkich sprawach, w których doszło do obrażeń ciała poszkodowanego. Dlatego, by zapewnić kompleksową pomoc naszym Klientom podjęliśmy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Współpracujący z nami specjaliści nie tylko służą radą w toku sprawy ale również przygotowują prywatne opinie, które mogą zostać wykorzystane w toku sprawy.

WIĘCEJ

STREFA WIEDZY

Jeśli jesteś głodny wiedzy o prawie to koniecznie zajrzyj do naszego bloga. Znajdziesz tam nie tylko aktualności ze świata prawa ale także przystępne opracowania najpopularniejszych problemów prawnych z jakimi spotyka się nasz zespół. Nasz blog pomaga przejść przez prawne labirynty i pokazuje, że to, co wydaje się nam skomplikowane, często może mieć proste rozwiązanie.

Lokalizacja

ul. Bolesława Pieńkowskiego 45 
41-250 Czeladź

Godziny otwarcia

pon. – czw.: 9:00 – 17:00
pt.: 9:00 – 14:00

Kontakt

Telefon: 576 569 866
Email: kancelaria@gcadwokaci.pl